06.02 – 12.02.2023 r.
niedziela, 05 lutego 2023 08:23

1.Dzisiaj V Niedziela Zwykła- zachęcam do czytania Pisma Świętego. Po Mszy Świętej o godz.8.30 spotkanie z Kołami Żywego Różańca.W środę po Mszy Świętej o godz.16.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce. W związku ze Światowym Dniem Chorego, wszystkie osoby dotknięte cierpieniem i starsze zapraszam 11.02 r. tj. w sobotę na godz. 9.00 do naszego Kościoła na wspólną modlitwę. W czasie Mszy św. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

2. W środę po Mszy Świętej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu .W Piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź Święta codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

3. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele parafialne i kościelne- z racji I soboty miesiąca Chorzy-300zł.

4.Dziękuję serdecznie za pomoc w schowaniu i posprzątaniu szopki i ozdób świątecznych; Paniom;Pękalska,Mrugała,Siudak, Szkleniarz, Panom, Bromblik, Zadworny, Szeremeta, Bialik, Palka, Gajdzik, Rodzinie, Wesołowskich i Radwan oraz Kubie i Oliwierowi. Bóg zapłać za pomoc w odśnieżaniu.

5. Bóg zapłać P;Paciej za posprzątanie kościoła ,P;Radwan za ułożenie kwiatów.

6.Jest prasa katolicka.

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzę wszelkich łask Bożych. Gościom i Parafianom życzę radosnej niedzieli i dobrego nowego tygodnia - Niech nam Bóg błogosławi ;Szczęść Boże.