Intencje mszalne
19.07 – 25.07.2021 r.
sobota, 17 lipca 2021 16:36
 

Poniedziałek – 19.07.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+ Henryka Michniewska-od Teresy Ligenza i Agaty Lange z rodziną. + Zdzisław Kleszcz-od Teresy i Adama Kijewskich. + Henryka Solipiwko-od kuzynki Barbary Grabińskiej z rodziną.
Wtorek – 20.07.2021


7.30
– Różaniec

8.00
Za Parafian.
Środa – 21.07.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+ Anna 6r.śm.Marian 17r.śm.Stychno,Henryka Graca 6r.śm -od córek z rodzinami.
Czwartek– 22.07.2021 święto św. Marii Magdaleny


16.30
– Różaniec.

17.00
+Władysław Huszno-od rodz.Mazurczak i Zbierański. +Anna Gaweł-od rodz.Kazimierskich z Sosnowca. +Lesław Milejski-od Zdzisławy i Jerzego Jurkiewicz.
Piątek – 23.07.2021 św.Brygidy Zakonnicy, patronki Europy


16.30
– Różaniec

17.00
+ Stanisława Kleszcz 21r.śm.,Tadeusz Kleszcz 30r.śm.-od córki.
Sobota – 24.07.2021 św. Kingi ,dziewicy


16.30
– Różaniec

17.00
+ Iwona Okraska-od kl.VI i ich Rodziców wraz z Wychowawcą S.P.Wysoka. + Helena Klich-od kuzynki Renaty z rodziną z Łaz.
Niedziela Zwykła – 25.07.2021


8.30
W int.Anna Kleszcz w 70 r. urodzin o bł. Boże-od dzieci, wnuków i prawnuków.

10.30
+Zbigniew Michniewski 10r.śm.Henryka Michniewska.

16.00
+Helena,Edward,Bogdan,Barbara Molik.
 
12.07 – 18.07.2021 r.
sobota, 10 lipca 2021 17:09
 

Poniedziałek – 12.07.2021wspom.św.Brunona Bonifacego z Kwerfurtu


16.30
– Różaniec

17.00
+ Rafał Wysocki-od kuzyna Andrzeja Góreckiego z córkami i synem. + Helena Klich –od syna Jana. + Anna Gaweł-od rodziny Ziobrów.
Wtorek – 13.07.2021wspom.św.Andrzeja Świerada i Benedykta


7.30
– Różaniec

8.00
Za Parafian.
Środa – 14.07.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+ Zbigniew Jaworski-od córki Elwiry. + Ks.Marek Cuda-od p. organisty Józefa Płowca z rodziną.
Czwartek– 15.07.2021wpom.św.Bonawentury biskupa i doktora K-ła.


16.30
– Różaniec.

17.00
+Wacława Szata-od Leokadii Dudłak z rodziną. +Irena Spyra-od Magdaleny Mendera z rodziną. +Ryszard Pabis-od Anety i Zbigniewa Chojnackich z córką Karoliną.
Piątek – 16.07.2021wspom.NMP z góry Karmel


16.30
– Różaniec

17.00
+ Jan Klich-od sąsiada Janusa z rodziną. +Lesław Milejski-od Henryki Lipczyńskiej. +Wiesław Siudak-od pracowników sklepu DINO w Łazach.
Sobota – 17.07.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+ Paweł Wysocki-od najbliższej rodziny Ciosków i Góreckich. + Irena Spyra-od Teresy Biernat.
Niedziela Zwykła – 18.07.2021


8.30
+Kazimierę 6r.śm.Stefana,Franciszka Majczak,Stanisława,Helenę Marchwińskich.

10.30
+Reginę,Piotra Walników,Czesława Krawczyka i zm z rodz.Walników i Ziajów.

16.00
+Krystyna ,Włądysław Koczur,Wanda,Włądysław Kozieł.
 
05.07 – 11.07.2021 r.
sobota, 03 lipca 2021 21:43
 

Poniedziałek – 05.07.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+ Za dusze w czyśćcu…………….
Wtorek – 06.07.2021wspom.bł.Marii Teresy Ledóchowskiej,dziewicy


7.30
– Różaniec

8.00
+Rafał Wysocki-od najbliższej rodziny Ciosków i Góreckich. +Irena Spyra-od uczestników pogrzebu.
Środa – 07.07.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
Za Parafian.
Czwartek– 08.07.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+ Irena Spyra-od koleżanki Ireny Musiałek z mężem i rodziną. +Wiesław Siudak –od Henryki Kubiczek z rodziną. +Jan Klich-od Barbary i Jana Szlachta z Bielska Białej.
Piątek – 09.07.2021


16.30
– Różaniec

17.00
+ Helena Klich-od sąsiadów Materów. +Lesław Milejski-od Burmistrza Łaz i Pracowników Urzędu Miejskiego w Łazach. +Anna Gaweł-od rodziny Płonków.
Sobota – 10.07.2021


16.30
– Różaniec

15.00
Msza Święta ślubna.

17.00
W int.Weroniki Kołomańskiej w 18.r.urodzin-od rodziców.
Niedziela Zwykła – 11.07.2021


8.30
+Lucjan Białas 1r.śm.

10.30
+ Natalię Kleszcz 40r.śm.

16.00
+Krystyna Urbańska-od Bogusławy Góry.
 
28.06 – 04.07.2021 r.
niedziela, 27 czerwca 2021 10:11
 

Poniedziałek – 14.06.2021(św.Ireneusza biskupa,męczennika)


16.30
– Różaniec

17.00
+ Rafał Wysocki-od syna Mateusza. + Zdzisław Kleszcz-od Teresy i Jerzego Ćmaków z rodziną. +Henryka Solipiwko-od Edyty i Pawła Kudela z rodziną.
Wtorek – 29.06.2021Uroczystość Św.Apostołów Piotra i Pawła


8.30
+ Za Parafian.

16.30
– Różaniec

17.00
+Anna Gaweł-od sąsiadów Zalewskich i Chojnackich. +Stefan Klich-od Edwardy Rudy z rodziną z Łaz. +Wiesław Siudak-od Zenobii Bartel z rodziną.
Środa – 30.06.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+ Irena Spyra-od Ireny Walczyk. + Ryszard Pabis-od szwagierki Marii Zalewskiej z rodziną. +Ewa Włodyga-od rodziny Mazurczaków.
Czwartek Pierwszy Miesiąca – 01.07.2021


16.30
– Różaniec.

17.00
+ Wacława Szata-od chrześnicy Grażyny Dudłak z mężem i rodziną. +Zdzisława Ligęza-od Wandy Orman. +Zofia Stachura-od sąsiadów z Osiedla.
Piątek Pierwszy Miesiąca – 02.07.2021


16.30
– Różaniec

17.00
W int. Szymona 1r.urodzin o bł. Boże –od rodziców.
Sobota Pierwsza Miesiąca(św.Tomasza Apostoła) – 03.07.2021 Nabożeństwo Fatimskie.


16.30
– Różaniec

17.00
+ Ryszarda Boniakowska-od Kuzyna Adama. + Zdzisława Ligęza-od Bolesława Boniakowskiego.
Niedziela Zwykła – 04.07.2021


8.30
W int.Żywego Różańca.

10.30
+ Henrykę Solipiwko 1r.śm.-od syna z rodzinami. +Jerzy Szwarc 1r.śm.-od żony i córek z rodzinami.

16.00
+Mariana 8r.śm.Janinę,Franciszka Pniaków,Henryka,Stefanię,Janinę Pawlik.
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 62

Szukaj

stat4u