Intencje mszalne
18.03 – 24.03.2019 r.
niedziela, 17 marca 2019 16:41

Poniedziałek – 18.03


17.00
+ Stefanię Perek – od Heleny Peliwo z rodziną
+ Jerzego Leśniaka – od Wandy Błaszczyk
+ Ryszarda Skwarę – od sąsiadów z Osiedla
Wtorek – 19.03 – Uroczystość św. Józefa


17.00
– Zbiorowa:
Środa – 20.03


17.00
+ Stefana Wdowika – od Rafała i Anny Latos z dziećmi
+ Jana Mazurczaka – od wnuka Macieja z rodziną
+ Stanisławę Wilk – od córki Grażyny z mężem
Czwartek – 21.03


17.00
+ Magdalenę Lange – od Moniki Bewicz z rodziną
+ Zygmunta Sergiela – od rodziny Kuczerów i Gajdów
+ Czesławę Armatyńską – od Wandy Barańskiej i Ewy Kołodziejskiej
Piątek – 22.03


17.00
+ Danielę Białas – od Teresy Górak z rodziną
+ Janinę Świtała – od szwagierki Heleny Wdowik z synem Wiesławem
+ Waldemara Dymarczyka – od córki Mileny z mężem i dziećmi
Sobota – 23.03


17.00
+ Janinę w 5 r. śm. i Jana w 14 r. śm. Szkliniarz – od córek i syna z rodzinami
Niedziela – 24.03 – III Niedziela Wielkiego Postu


08.30
+ Henryka Sobalę

10.30
+ Jarosława Andrzeja Bożenę Natalię Józefa Pękalskich Władysławę Artura Ślizankiewiczów

16.00
+ Krystynę Książek w 31 r. śm. Stanisława Książek, Łukasza Józefę Pniaków, Stanisławę Grewenda  
 
11.03 – 17.03.2019 r.
niedziela, 10 marca 2019 19:53

Poniedziałek – 11.03


09.00
+ Jana Mazurczaka – od wnuka Piotra z rodziną
+ Stefanię Perek – od sąsiadów Gorzkowskich

18.00
+ Jerzego Leśniaka – od Haliny Jaworskiej z mężem
+ Ryszarda Skwarę – od sąsiadów Janusów i Kapuścińskich
+ Czesławę Armatyńską – od Antoniny Podolskiej
Wtorek – 12.03


09.00
+ Krzysztofa Wanata i Agnieszkę Grzybowską (z racji urodzin)

18.00
+ Zygmunta Sergiela – od Jana i Renaty Pniak z dziećmi
+ Janinę Świtała – od Krystyny i Lucjana Białasów z rodziną
Środa – 13.03


09.00
+ Za zmarłych w czyśćcu cierpiących

10.30
+ Stanisławę Wilk – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Wysokiej
+ Magdalenę Lange – od Jacka i Bożeny Flasza z Klaudią

18.00
+ Lidię Szkleniarz – od syna Marcina z żoną
+ Waldemara Dymarczyka – od córki Iwony z mężem i dziećmi
Czwartek – 14.03


17.00
+ Janinę Majka – od sąsiadów z ul. Polnej
+ Danielę Białas – od Tadeusza i Janiny Białas z rodziną
Piątek – 15.03


17.00
+ Ireneusza Bajora
Sobota – 16.03


17.00
+ Józefa Mentla w 1 r. śm.
Niedziela – 17.03 – II Niedziela Wielkiego Postu


08.30
+ Mariannę Roberta Janinę Władysława Bieleckich Zofię Czesława Jurkiewiczów i zm. z rodz. Włodygów

10.30
+ Helenę Góra w 11 r. śm. Bolesława Jerzego Jana Annę Wiktorię Wojciecha Górów i zm. z rodz. Górów Pniaków i Woźniaków

16.00
+ Mariannę Józefa Zgryzoniów Wiesławę Zawalidroga w 2 r. śm.  
 
04.03 – 10.03.2019 r.
niedziela, 03 marca 2019 13:40

Poniedziałek – 04.03


08.30
+ Stefanię Perek – od Heleny Dziechciarz z rodziną
+ Jerzego Leśniaka – od wnuka Damiana z żoną i dziećmi
+ Ryszarda Skwarę – od rodz. Kalagów
Wtorek – 05.03


08.30
+ Jana Mazurczaka – od swatów Zbierańskich
+ Zygmunta Sergiela – od szwagierki Haliny z mężem
+ Stefana Wdowika – od Beaty i Krzysztofa Krawczyk z rodziną
Środa Popielcowa – 06.03


08.00
+ Czesławę Armatyńską – od syna Marka z żoną Iwoną
+ Janinę Majka – od sąsiadów z ul. Polnej
+ Waldemara Dymarczyka – od żony Teresy

18.00
+ Stanisławę Wilk – od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Wysokiej
+ Lidię Szkleniarz – od córki Izabeli z mężem
Czwartek – 07.03


17.00
+ Magdalenę Lange – od Agnieszki i Artura Bzowskich z Dawidem
+ Danielę Białas – od Kocotowej Kalety z Łaz
+ Janinę Świtała – od wnuczki Doroty z córką
Piątek – 08.03


17.00
+ Ireneusza Bajora
Sobota – 09.03


17.00
+ Olgę Pałasz w 1 r. śm. Sławomira Witolda Pałasz Władysława Janinę Łągiewka Zofię Gocyla
Niedziela – 10.03 – I Niedziela Wielkiego Postu


08.30
+ Leokadię Lorek w 20 r. śm. Stefana Lorek Zofię Radwan

10.30
+ Helenę w 9 r. śm. Tadeusza w 10 r. śm. Pałasz i zm. rodziców z obydwu stron

16.00
+ Zbigniewa Żbika w 8 r. śm. - od córki

 

Poprawiony: niedziela, 03 marca 2019 13:42
 
25.02 – 03.03.2019 r.
poniedziałek, 25 lutego 2019 05:36

Poniedziałek – 25.02


08.30
+ Stefanię Perek – od Elżbiety Gorzkowskiej z rodziną
+ Jerzego Leśniaka – od Tadeusza Przepióry
+ Ryszarda Skwarę – od wnuczka Bartłomieja z Magdaleną
Wtorek – 26.02


08.30
+ Jana Mazurczaka – od córki Alicji
+ Zygmunta Sergiela – od Marka i Agaty z rodziną
+ Stefana Wdowika – od szwagierki Danuty Latos
Środa – 27.02


17.00
+ Krzysztofa Jachacza – od Jadwigi Szkliniarz i Anny Jakubowskiej
Czwartek – 28.02


17.00
+ Stanisława Włodarczyka w 6 r. śm. - od żony z dziećmi i wnukami + Eleonorę Jana Kręcichwast Zofię Mariana Przybyła
Piątek – 01.03


17.00
+ Lucynę Prządka – od uczestników pogrzebu
+ Magdalenę Lange – od chrześniaka Piotra z rodzicami
+ Janinę Świtała – od wnuczki Wioletty z rodziną
Sobota – 02.03


17.00
+ Longina w 4 r. śm. Władysławę Franciszka Woźniaków
Niedziela – 03.03 – VIII Niedziela Zwykła


08.30
– O zdrowie i błog. Boże, dary Ducha Świętego i opiekę NMP dla KŻR

10.30
+ Mariana Kleszcza w 21 r. śm. Janinę Kleszcz Stanisława Lipczyńskiego

16.00
+ Tadeusza Zawalidrogę Janinę Mariana Zawalidrogów Józefę Jana Józefa Czaj Mariannę Piotra Janusów  
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 38

Szukaj

STATYSTYKA

Odsłon : 167809
stat4u