12.01– 19.01.2025 r.
niedziela, 12 stycznia 2025 10:57
 


1.Dzisiaj w niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu-kończy się okres Bożego Narodzenia. Kolędy, tradycyjnie będą nam towarzyszyć w liturgii do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego. W sobotę po Mszy Świętej poświąteczne spotkanie Kół Żywego Różańca-zapraszam.

2.W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy wzięli udział w Orszaku Trzech Króli i przygotowali poczęstunek,Wszystkim Rodzinom naszej Parafii, Gościom,Dzieciom i Młodzieży,Panom Sołtysom z Wysokiej i Wiesiółki,P.Maciejowi ,którzy byli Królami,P. Dyrektor naszej Szkoły w Wysokiej i Nauczycielom,Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Wiesiółki. Druhnom i Druhom Strażakom z OSP Wiesiółka(Młodzieżowej Grupie)P. Organiście, Szafarzowi,Służbie Liturgicznej,Scholi, Dziękuję Piekarni i Sklepowi Państwo Lisakowie, Radnym,Rodzinie;Ziaja,Skrzypek,Solipiwko,Mazanek,Wesołowscy, Wszystkim Wykonawcom i Uczestnikom,Kołom Żywego Różańca,Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet-niech Bóg wynagradza łaskami i błogosławieństwem.

3.Wizyta Duszpasterska-Kolęda: Poniedziałek 13.01.2025 godz. 9.00 ul.Kościuszki II część do P.Wilczyńskich; Środa 15.01.2025 godz.9.00 ul.Kościuszki III część i ul.Słoneczna;Sobota 18.01.2025godz.9.00.ul.Dolna i Boczna.

4.W środę po Mszy Świętej Nowenna do M.B.. Nieustającej Pomocy. Czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź Święta codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

5.Dziękuję Wszystkim Parafianom ,u których odbyło się spotkanie i modlitwa kolędowa za życzliwość, otwartość i wszelką dobroć, za wsparcie duchowe i materialne, za każdy poczęstunek, niech Bóg wynagradza Wam Wszelkimi Łaskami i Błogosławieństwem

6.Jest prasa katolicka zachęcam do czytania.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele parafialne i kościelne;

8.Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzę wszelkich łask Bożych. Gościom i Parafianom życzę radosnej niedzieli-niech nam Bóg błogosławi -Szczęść Boże.
 
stat4u