24.12– 31.12.2023 r.
niedziela, 24 grudnia 2023 12:33

1.Dzisiaj IV niedziela adwentu -Wigilia Świąt Narodzenia Pańskiego. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Zapraszam na Pasterkę o godz.24.00 w int. Parafian i Naszych Rodzin. Mszę w nocy poprzedzi wspólne czuwanie przy szopce prowadzone przez młodzież z naszej parafii o godz.23.30. W uroczystość Narodzenia Pańskiego Msza św. o godz. 24.00; 8.30; 10.30; 16.00.Za tydzień w Niedzielę święto św. Rodziny Jezusa,Maryi i Józefa będziemy modlić o uświęcenie dla naszych Rodzin. Taca w drugi dzień świąt (26.12) na uczelnie katolickie i pomoc studiującym.(tego dnia poświecenie owsa)

2. Bóg zapłać za przygotowanie wystroju Kościoła na Święta Bożego Narodzenia Paniom ;Monika Kunikowska, Natalia Brzezińska za ufundowanie i zrobienie pięknych ozdób, Barbara Mrugała,Renata Wilczyńska rodzinie Iwona i Marek Armatyńscy,Jadwiga i Dariusza Radwan: Panom; Edward Zadworny, Paweł Szeremeta, Roman Palka, Grzegorz Bialik, Dariusz Mysior, Maciej Wesołowski i za przywóz choinek Panu Piotrowi Mazanek i rodzinie Solipiwko.

3. Paczką świąteczną parafia wspomogła 7 rodzin-Bóg zapłać za złożone dary. Wizyta Duszpasterska-Kolęda: Czwartek 28.12.2022 godz. 9.00 I część Wiesiółki do P. Dżugaj. Piątek 29.12.2022 godz.9.00 Gzichów, ul. Starorynkowa, II część Wiesiółki od P. Dudłak do P. Kumala ul. Studzienna Cicha i ul. przy której mieszkają Państwo Wilk i Kuzior. Sobota 30.12.2022 godz.9.00 III część Wiesiółki

4. Codzienny Różaniec w int. naszej parafii pół godziny przed Mszą św. W środę po Mszy Świętej Nowenna do M.B.. Nieustającej Pomocy. Czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź Święta codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

5. Bóg zapłać za składane ofiary na cele parafialne i kościelne. Rodzinie;Barbara Mazanek z Wiesiółki-100zł;Rodziny z ul.Parkowej 3 na kwiaty-140zł;

6. Jest prasa Katolicka;

7. Paniom za posprzątanie kościoła i układanie kwiatów-Bóg zapłać. W linku aktualności na stronie internetowej parafii są zdjęcia projektu remontu Kościoła.

8. Wielokrotnie i na różne sposoby przemawiał Bóg do ojców przez proroków a w tych ostatecznych dniach przemówił do nas przez Syna-dlatego pójdźmy do Betlejem rozpoznajmy w maleńkim dzieciątku naszego Zbawiciela-Pan jest Bogiem niech nas oświeci podzielmy się Jego Miłością ze wszystkimi ,aby nikt nie czuł się zapomniany i samotny Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia z całego serca życzę Gościom i Wszystkim Parafianom, dobrego nowego tygodnia - niech nam Bóg błogosławi -Szczęść Boże.