|
Zakończenie roku szkolnego. |
|
Ostatnie spotkanie młodzieży. |
|
wtorek, 24 maja 2011 11:25 |
|
W dniu 22 maja 2011r. obchodziliśmy w Parafii Uroczystą Mszę Odpustową oraz Święto NMP Wspomożycielki Wiernych. Mszę odprawił ks. Stanisław. Na mszy byli obecni księża zaproszeni z pobliskich parafii, OSP z Wiesiółki i koło róż różańcowych.
|
|
Poprawiony: wtorek, 24 maja 2011 08:05 |
|
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>
|
|
Strona 59 z 64 |