SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE
piątek, 17 września 2010 14:31

EWANGELIZACJA

WSPÓLNOTA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE ZAPRASZA NA SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE W PARAFII NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W WYSOKIEJ DNIA 19 WRZEŚNIA 2010 (NIEDZIELA) :

10:30 – EUCHARYSTIA Z GRUPĄ OAZOWĄ

11:30 – SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE, A W NIM M.IN :

• PRZEDSTAWIENIE PRAW ŻYCIA DUCHOWEGO
  • ŚWIADECTWA NA TEMAT ŻYCIA Z CHRYSTUSEM
  • KRÓTKI POKAZ MULTIMEDIALNY
  • ZAPROSZENIE NA „SPOTKANIE MŁODYCH DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ"     ( 24-25 września 2010r. www.SMDS.pl ).

Mistrz, Chrystus Jezus niech będzie pochwalony !

PRZYJDŹCIE DO MNIE WSZYSCY, KTÓRZY UTRUDZENI I OBCIĄŻENI JESTEŚCIE, A JA WAS POKRZEPIĘ”

Wspólnota modlitewna parafii w Wysokiej zaprasza Cię na spotkania formacyjne, które odbywają się w soboty dwa razy w miesiącu. Najbliższe nasze spotkanie jest 9 października 2010 o godz. 17 00  – wpierw Eucharystia, a po niej spotkanie w salce za kościołem.

Pokój

Poprawiony: piątek, 17 września 2010 21:54